Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu WCAG
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Nabór kandydata z dnia 17 maja 2021 r. na wolne stanowisko urzędnicze podinspektor - stanowisko ds. gospodarki nieruchomościami i ochrony przyrody

Wójt Gminy Tarnów Opolski informuje, że w wyniku otwartego i konkurencyjnego naboru na wolne stanowisko urzędnicze, do zatrudnienia na stanowisko: podinspektor ds. gospodarki nieruchomościami i ochrony przyrody w Referacie Gospodarki Nieruchomościami i Inwestycji wybrana została Pani Anna Morga.

PDFInformacja o wyniku naboru z dnia 17 maja 2021 r.pdf

 


Wójt Gminy Tarnów Opolski ogłasza nabór kandydatów na wolne stanowisko urzędnicze: podinspektor - ds. gospodarki nieruchomościami i ochrony przyrody  w Urzędzie Gminy w Tarnowie Opolskim w Referacie Gospodarki Nieruchomościami i Inwestycji.
Osoby zainteresowane proszone są o składanie ofert osobiście lub za pośrednictwem poczty w terminie do 28 maja 2021 r.  Więcej szczegółów poniżej.

PDFOgłoszenie o naborze kandydata z dnia 17 maja 2021 r. na wolne stanowisko urzędnicze podinspektor - stanowisko ds. gospodarki nieruchomościami i ochrony przyrody.pdf

RODO- Klauzula Informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych kandydatów do zatrudnienia w Urzędzie Gminy w Tarnowie Opolskim.

Załączniki: